WWW.NPGRUP.COM.TR
Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Sinop’da, turizm alanında yeni ve farklı bir sayfa açarken, hedeflerimizin ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin bizim için ne kadar önemli olduğunu öncelikle belirtmeliyiz. 2009 yılında kurulan şirketimiz kısa süre içerisinde A grubu olarak faaliyete başlamıştır. Kuruluş amacı olarak yaşamak istediğiniz tatili maksimum güven ve kalite anlayışı ile siz değerli misafirlerimize sunmak için Türkiye’nin önde gelen Tur Operatörleri, Lüx Otelleri ve Hava Yolları ile gerekli anlaşmalarla beğeninizi kazanmak arzusundayız .

 

NP TOUR; bir aile şirketi olarak siz değerli misafirlerimizden aldığımız güvenle, Yurtiçi ve Yurt dışı turları, İç hat ve Dış hat Uçak bileti satan şirketimiz Hac ve Umre alanlarında da Karadeniz Bölgesinde faaliyet göstermektedir.

 

Bu sektörel farklılıkları hizmet anlayışımızla birleştirerek firmamızı sektördeki  ön sıralara taşımanın gururunu yaşamaktayız. Hizmet sektöründeki zorlukların bilincinde olan ve bu zorlukları aşıp size en iyi hizmeti verecek kapasitede uzman bir ekiple çalışmaktayız.


Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar güvenirliğimizin ve başarımızın göstergesidir. Bu sektörde oluşturduğumuz sağlam alt yapı sizlere daha iyi hizmet olanağı ve kalıcılığımızı garantilemektedir. Firmamız sektörümüzün gerektirdiği tüm alanlarda faaliyet göstermektedir.

 Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş,  itibarlı tanınmış bir marka olmak ise Vizyonumuzdur.

İç hatlarda Türk Hava Yolları başta olmak üzere Sunexpres, Pegasus, Onur Air, Atlas Jet, Öger Türk Tur Hava Yolları satış acenteliğini yapan NP Turizm; Yurtiçi ve Yurtdışına yönelik Kültür Turları da düzenlemektedir. 
   

Daha nice organizasyonları siz değerli misafirlerimizin  katkılarıyla gerçekleştirmeyi bulunduğumuz yerden daha iyi yerlere gelebilmenin gayreti ile çalışmaktayız.

Saygılarımla...

Emre YILDIZ
Y.K Başkanı

 

YENİ MAHALLE GAZİ CAD.NO 15/2 MERKEZ - SİNOP  
0368 240 00 00 - 0533 672 02 15
info@npgrup.com.tr
emrey5767@gmail.com