WWW.NPGRUP.COM.TR
Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 

KONAKLAMA

Gerek iş gezileriniz, gerekse özel seyahatleriniz için yurt içi ve yurt dışında en uygun fiyatlarla konaklama imkanı….

Yıldızlı oteller, Tatil köyleri,  Apart Otel, Butik Otel, Özel Belgeli Pansiyon, Yayla ve Çiftlik Evleri, Bungalowlar, Çadırlar için online rezervasyon yaptırarak size özel fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz..

 

TURLAR

Barındırdığı tüm topluluk ve medeniyetlerin izini taşıyan, antik eserleri, eşine ender rastlanabilecek tarihi dokusu, görenleri hayretler içerisinde bırakan doğal güzellikleri sayesinde her türlü turizm aktivitelerinin sağlanabildiği yurdumuzda ve dünyanın dört bir yanında sizlere özel turlar sunabilmekteyiz…

Münferit ya da grubunuzla birlikte güzergahı siz seçin, paket turunuzu biz oluşturalım. Eğer bir grubunuz yoksa ve özel ilgi alanları turlarından birisine katılmak istiyorsanız bunu bize bildirebilirsiniz. Talebinizi sizinle aynı tura katılmak isteyen diğer kişilerle birleştirerek belki de sizinle birlikte bir grup oluşturabiliriz. Talebinizi belirtirken birden çok seçenek yazabilirsiniz. Böylece seçeceğiniz turların birisinden veya birden fazlasından yoğunluğa ulaşıldığında size bilgi verilecektir.

 

UÇAK BİLETİ

NP TOUR,  yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti ihtiyacınıza en hızlı ve en ekonomik şekilde çözüm üreterek sizlere hizmet sunmaktadır.

Bilet satışlarımız sertifikalı ve deneyimli personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel personelimiz ile dünyanın her yerine talep edeceğiniz uçak bileti rezervasyonlarını, istediğiniz tarihlerde ve istediğiniz havayolları ile on-line olarak gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca, uçak biletlerinizi talebiniz doğrultusunda, ev veya iş adresinize kadar teslim ediyoruz. 

 

VİZE İŞLEMLERİ

Bilindiği gibi dünyanın bir çok ülkesi tarafından T.C. vatandaşlarına vize uygulaması bulunmaktadır. Bu vize uygulaması her ülkenin kendi büyükelçilik veya konsoloslukları tarafından yürütülmekte ve bu işlemler sırasında her ülke kendi kanun ve yönetmeliklerinden kaynaklanan bir takım kurallarını uygulamaktadır.

Elçilik ve konsolosluklar vize başvurusu esnasında sizlerden bir takım evrakları isteyeceklerdir. Bu evraklar sizin sabit bir işinizin, düzenli bir gelirinizin olduğunu ve bu ülkede yerleşik yaşadığınızı belgeleyen vs. evraklardır.

İşte NP TOUR, sizlerin güvenliği ve bilgilerin doğruluğu açısından gerekli tüm araştırmaları yaparak hazırlanmış olup, vize başvurularınız için gereken itinayı göstererek siz değerli yolcularımızı gereksiz zaman kaybına yol açan bir çok formaliteden kurtararak işlemlerinizi en kısa zamanda sonuçlandırmayı kendisine ilke ve amaç edinmiştir.

 

TRANSFER VE REHBERLİK

Her tür transferleriniz için son model klimalı araçlar, bölgeyi en iyi bilen kokartlı rehberleri ve tecrübeli şoförleriyle artık emrinizde. Her türlü gezi, organizasyon, toplantılarınız için ihtiyaç duyduğunuz kadar ve en önemlisi ihtiyacınız duyduğunuz anda, istediğiniz yerde.

 

RENT-A CAR

Globalleşen dünyanın globalleşen ihtiyaçları, günümüzde araç kiralamayı hayatımızın bir parçası haline getirmektedir.

NP TOUR cazip fiyatlarla,  her sınıf araçları, şöförlü veya şöförsüz, özel sigorta seçenekleri  ile gerek firmaların, gerekse bireylerin hizmetine sunmaktadır.

 

 ORGANİZASYONLAR

SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM...