ÖLÜDENİZ TEKNE TURU

Fethiye tatilinizde yapacağınız en iyi aktivite,  kesinlikle Ölüdeniz Tekne turu!  Turumuza katılarak Ölüdeniz yakınlarındaki en iyi koyları ve adaları aynı gün içinde keyifli bir şekilde ziyaret edebilirsiniz. Ölüdeniz tekne turu yaklaşık 6 saat sürer ve doyurucu bir öğle yemeği turumuza dahildir. Tüm gün sürecek bu gezide, Kelebekler Vadisi, Soğuk Su, St Nicholas Adası, Akvaryum Koyu ve Deve plajı’nı ziyaret etme şansı yakalayacaksınız. Her durakta 30 ile 60 dakika arasında yüzme molaları ve bölgeyi keşfetmek için serbest zamanınız bulunmaktadır. Duraklarımızdan birinde Ringo, Banana ve Parasailing gibi Su Sporlarının tadını çıkarma şansınız olacak. 

Tekne turumuz neden en iyisidir?  Önceliğimiz her zaman misafirlerimizin memnuniyetidir.  Sağlık açısından güvenle seyahat etmenizi sağlıyoruz. Sağlıklı ve hijyenik bir tekne turu sağlamak için tüm yönetmeliklere uyuyoruz.  Gününüzü mahvetmeyecek en rahatlatıcı, chill-out müziği çalıyoruz.  Aileniz ve arkadaşlarınızla rahat edebileceğiniz en iyi tekneyiz.  

Not: Duraklarımız ve duraklama süremiz hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

JEEP SAFARİ TURU

Fethiye’nin en popüler kültür ve eğlence turlarından biri olan safari turumuz sabah enerji dolu kahvaltınızı yaptıktan sonra otelinizden siz konuklarımızı alarak başlar. Profesyonel tur rehberimizin günün programıyla ilgili bilgilendirme molasının ardından Tlos antik şehrindeki fotoğraf çekimi için kısa bir süre durduktan sonra doğal yaşam alanı olarak kabul edilen Yakapark ziyaret edilir.

Buz gibi yayla havasında dondurucu akan suların eşlik ettiği molanın ardından Gizlikent şelalesine doğru hareket başlıyor. Şelalenin keşfinden sonra dünyaca ünlü Saklıkent kanyonuna gidiliyor. Kalyonda rehberimiz eşliğinde gezildikten sonra sıra açık büfe olarak sizlere sunulan yemek molasına geliyor.

Ayrıca kanyonun sularında “Funny Rafting” yaparak eğlencenin doruğuna varabilirsiniz.

En son olarak eğlencenin sınırına çıkmanız için çamur banyosu ve çamur savaşlarının yapıldığı özel çamur alanına gidilir. Burada geçen hoş vaktin ardından, siz konuklarımızı saat 18:00 gibi otellerine bırakarak tur tamamlanır.

DALYAN TURU

Caretta kaplumbağaların, mavi yengeçlerin ve tatlı su ile tuzlu suyun birleştiği doğa harikası Dalyana sabah kahvaltısından sonra otelinizden klimalı modern araçlarımızla toplandıktan sonra keyifli bir yolculuk sonunda Dalyana varılır. Dalyan iskelesinden şirin küçük teknelere binilerek tarih ile kucaklaşan sazlıkların arasında serüven başlar. Bu yolculukta ilk durağımız şifalı geldiğine inanılan kükürtlü çamur banyosunun yapıldığı çamur havuzlarıdır. Buradaki molanın ardından deniz kıyısındaki restorantımıza gidilerek açık büfe şeklinde yemek servisi yapılmaktadır. Daha sonra yine sadece tekneler ile gidilen İZTUZU plajına doğru yol almaya başları. Yolumuz üzerinde 2000 yıldan uzun süre öncesinden günümüze miras kalan Kral Kaya mezarlarını görme, aynı zamanda bölgenin tarihi ve hikayesini lisanslı tur rehberimizden dinleme fırsatı buluruz. Akdeniz ile egenin buluştuğu bu plajda, siz konuklarımızın yüzüp güneşlenmesi için geniş mola zamanı verilmektediir. Plajdan ayrıldıktan sonra Caretta Kaplumbağalar eşliğinde teknemiz 30 dakika yolculuğun ardından Dalyan Kordonuna ulaşır. Burada sizleri bekleyen otobüslerimizle otellerimize geri dönüş bir yorgunluk çayı molasının ardından başlar. Akşam yemeği saatinden önce otellerimize varış gerçekleşir.